Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Аритмія серця

Аритмія – патологічний стан, який проявляється порушенням частоти або ритмічності у роботі серцевого м'яза а також послідовності скорочень камер серця (передсердь та шлуночків).
М'язеву тканину серця можна умовно поділити на два типи: «працівників офісу», які диктують правила роботи та, власне, «робітників», які і виконують ту роботу. «Офіс» має свої «представництва» у різних локалізаціях серця, які тісно поєднуються між собою для такої такої синхронної співпраці: офіс каже коли і як скоротитися серцю, а робітники – виконують накази. Існують певні патологічні стани (наприклад, інфаркт міокарда, клапанні вади), коли така співпраця руйнується і, як наслідок, виникає або порушення виникнення імпульсів, або порушення проведення останніх. Все це призводить до неефективної насосної функції серця. Інколи такі стани можуть бути причиною втрати свідомості або, навіть, смерті.
У арсеналі досвідчених  кардіологів є можливість перевірити електричну активність серця для діагностики причини виникнення аритмії . Однією з найважливіших таких діагностичних процедур є ХОЛТЕР – МОНІТОРИНГ. Це – запис ЕКГ протягом доби і більше часу. Лікарі мають можливість проаналізувати серцевий  ритм протягом звичайних для пацієнта соціально-побутових навантажень і не тільки виявити можливі загрозливі для якості життя чи самого життя аритмії, а й вдало підібрати лікування.

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua