Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Клініка хірургії серця та судин Symbiotyka

Результатом розвитку кардіологічного напрямку  медичної групи Симбіотика стало відкриття у м. Стрий, Львівської області, сучасної Клініки хірургії серця та судин.
Ми вклали всі свої знання, вміння та досвід, щоб створити кардіохірургічну клініку за світовими стандартами. Концепція клініки спрямована на надання всіх медичних послуг від діагностики серцево-судинної системи до операції на серці «під одним дахом».

Клініка

У нас є діагностичне відділення, надсучасний операційний блок, у якому виконують всі види операцій на серці, реанімаційне відділення на 8 місць та стаціонарне відділення на 14 місць. Кожне ліжко оснащене спеціальною апаратурою, медичними газами, зручними кнопками виклику медперсоналу, і все це у двомісних палатах з індивідуальним клімат контролем.

 

Команда лікарів

Медичні консультації, діагностику та операції на серці здійснюють найкращі спеціалісти  Львівщини. Всі лікарі  пройшли відповідні тривалі стажування та навчання в аналогічних клініках Європи. В структурі клініки діє Діагностична амбулаторія (кардіологія) SymbiotykaCardio/Симбіотика Кардіо у Львові (м. Львів, вул. Академіка Павлова, 12).
Кардіохірургічну команду, до якої належать  кардіохірурги, анестезіологи, перфузіологи, хірургічні медсестри, очолює відомий кардіохірург Тарас Богданович Рудик, який одним із перших в Україні почав виконувати мініінвазивні операції на серці відповідно до європейських протоколів. На початок діяльності команда лікарів вже виконала понад 1500  операцій на серці різної складності.

Мініінвазивні операції на серці

Крім виконання класичних кардіохірургічних операцій,  клініка спеціалізується на проведенні операцій на серці через мініінвазивний доступ, адже Тарас Рудик є одним з небагатьох кардіохірургів в Україні, які мають досвід проведення таких операцій. Для успішного проведення мініінвазивних операцій на серці у Франції було виготовлено для клініки спеціальні інструменти. Для контролю якості виконання мініінвазивних операцій, у клініці використовується надсучасний 4D УЗД – апарат. Це найсучасніший метод контролю якості виконання операції на серці.
Через мініівназивний доступ можна виконувати більшість операцій на серці, зокрема пластику міжпередсердної перегородки, коронарне шунтування ( АКШ, MIDCAB), пластику і заміну клапанів серця, видалення міксоми передсердя чи кисти перикарду, руйнування м’язевих містків, що стискають судини, які живлять серце, тощо. Для пацієнта така операція має не тільки лікувальний, а й косметичний ефект,  що полягає у відсутності великих рубців на тілі.  А також для пацієнта значно скорочується реабілітація та післяопераційне відновлення – від місяців до декількох днів.
Наявність сучасного ангіографа дозволяє проводити на базі клініки діагностичні та лікувальні процедури, а саме коронарографію, балонну ангіопластику та стентування, імплантацію штучних водіїв ритму, кардіовертерів-дефібриляторів, тощо.

Молодший медичний персонал

Надзвичайно багато уваги надано добору молодшого медичного персоналу клініки, до якого застосовувалися крім професійних вимог, ще й відповідність морально-психологічних якостей, здатність до роботи в команді і навчання, швидкість прийняття рішень, культура спілкування, стресостійкість і реакція на кризові ситуації. Тому Ваша родина може довірити Вас нашому молодшому медичному персоналу на весь період перебування у клініці. 

Доступні ціни

Щодо цінової політики, то завдяки укладенню прямих договорів з виробниками медикаментів та матеріалів, вартість послуг не є дорогою і визначається індивідуально згідно з клінічним маршрутом кожного пацієнта.

Наші ціни є аналогічні витратам, які ви понесете в державній чи комунальній лікарні кардіохірургічного профілю. Загалом лікування обійдеться навіть  дешевше Вам та Вашій сім'ї, адже не доведеться шукати та купувати ліки, «сидіти» біля пацієнта, приносити їжу тощо. Все це клініка зробить  самостійно. Час і нервові клітини - це також витрати, які ми Вам і Вашим родичам економимо і бережемо. Родичі залишаються вдома, чи продовжують працювати та готуються зустріти після лікування значно здоровішу рідну людину. 

Ми пропонуємо пацієнтам:

 • Індивідуальний підхід і постійний медичний супровід  досвідчених лікарів до і після стаціонарного  лікування.
 • Медичну безпеку і якість лікування.
 • Сучасні операції на серці.
 • Мініінвазивні операції на серці через міжреберний доступ.
 • Скорочення термінів реабілітації.
 • Швидке повернення до звичайного способу життя.
 • Цілодобовий догляд пацієнтів та моніторинг їхнього стану, що не вимагає постійної присутності родини.

Наші послуги:

Наша діяльність зосереджена на хворобах серця і кровоносної системи – від лікарського обстеження до операцій на відкритому серці.
- Неінвазивна та інвазивна діагностика захворювань серцево-судинної системи:

 • ЕКГ,
 • холтер
 • тредміл,
 • добовий моніторинг артеріального тиску,
 • коронаровентрикулографія,
 • сервіс штучних водіїв ритму та кардіовертерів-дефібриляторів).

- Стаціонарне лікування хвороб серця.
- Операції на серці як класичним, так і мініінвазивним методами:

Імплантація ЕКС та кардіовертерів-дефібриляторів.
Балонна ангіопластика та стентування коронарних артерій.
Пожиттєвий кардіологічний супровід пацієнтів.

Новини

 • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua