Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Кардіологічна клініка Symbiotyka

Кардіологічна клініка  у Львові заснована Symbiotyka medical group у 2018 році, стала першим кроком до відкриття Клініки хірургії серця і судин у м.Стрий.
Діагностичні і лікувальні послуги тут надають лікарі з медичним стажем понад 10 років і досвідом роботи в умовах стаціонарних відділень провідних лікарень Львова.
Наші фахівці проводять комплексне обстеження серця на сучасному обладнанні і надають рекомендації, керуючись даними доказової медицини.
З часу відкриття клініки,ми здійснюємо опіку за роботою серцево-судинної системи та організму в цілому понад  2000 людей з хворобами серця.

Наша мета

Наша головна мета - забезпечити повноцінну кардіологічну опіку людей з хворобами серця шляхом динамічної оцінки серцево-судинного ризику,беручи до уваги індивідуальні особливості функціонування інших систем та органів людини.Такий підхід дозволяє нам вчасно надати відповідні профілактичні чи лікувальні рекомендації. 

Що ми пропонуємо пацієнтам?

Наші пацієнти отримують чітке уявлення про роботу свого серця і судин,розуміють як оптимізувати свою щоденну фізичну активність, звертають увагу і впливають на існуючі фактори ризику. Ці кроки дають відповідний результат. У людей, що мають хвороби серця,вдається вчасно попередити виникнення серцево-судинних подій, які можуть нести потенційну загрозу для життя, такі як інфаркт, інсульт чи раптову серцеву смерть.

Наші послуги:

  • консультація кардіолога
  • запис і аналіз ЕКГ
  • функціональна проба ЕКГ з дозованим фізичним навантаженням - тредмілметрія
  • добовий моніторинг ЕКГ (холтер)
  • добовий моніторинг артеріального тиску
  • УЗД судин шиї.

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua