Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Захворювання серцево-судинної системи можуть спровокувати не тільки різке погіршення самопочуття, а й смерть хворого. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно фіксуються більш 17,5 мільйона смертей, пов'язаних з патологіями головного «мотора» людського організму. Це страшні цифри, які мають тенденцію до збільшення.

Детальніше

Гіпертонією прийнято називати хворобу, що характеризується стійким підвищенням артеріального тиску. Від подібного захворювання страждають мільйони людей на Землі. Найчастіше патологічний стан діагностується у вікових пацієнтів, але в останні роки з'явилася тенденція до «омолодження» хвороби.

Детальніше

З червня 2018 року у нас по понеділках та суботах проводяться спільні консультації наших кардіологів з кардіохірургом Рудиком Тарасом Богдановичем. Прийом за попереднім записом.
Лікар–кардіохірург Рудик Т. Б. – один з лідерів мініінвазивної кардіохірургії у Західному регіоні України.

Детальніше

 

Сьогодні всім відомо, що найвищий показник смертності припадає саме на серцево-судинні захворювання, серед яких і інфаркт міокарда. Але не так багато здорових людей знають, що призводить до цієї хвороби, а особливо, якими можуть бути наслідки.

Детальніше

 

Ми зібрали декілька простих, але корисних порад від Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я. Вони допомагають зберігати сили, здоров'я та вести активний спосіб життя якомога довше - і враховують всі особливості способу життя та здоров’я людей у поважному віці (після 65 років).

Детальніше

 

Упродовж року, як свідчить медична статистика, в Україні стається 50 тис. інфарктів і понад 100 тис. інсультів. Такі цифри оприлюднив керівник «Інституту серця МОЗ України», професор Борис Тодуров.

Детальніше

 

Заняття фітнесом не тільки відточує вашу фігуру, але і зміцнює здоров'я серця. Правильне навантаження на серце тренує його, перешкоджаючи старінню. А ось неправильні навантаження при тренуванні можуть призвести до порушення роботи серцево-судинної системи. То ж як тренуватися, щоб не нашкодити своєму серцю?

Детальніше

 

Протягом останніх років гіпертонія стала поширеною хворобою не лише в Україні, але й у всьому світі. Ця хвороба характеризується стабільно високим тиском (понад 140/90 міліметрів ртутного стовпа), що призводить до частих головних болів, запаморочення, підвищеною втомлюваністю і ще багатьох симптомів, які ми звикли приписувати шаленому ритму життя та екологію.

Детальніше

У поважному віці кожна людина починає відчувати процес старіння і замислюється, як зупинити його. Старіння - це природний процес, який зупинити неможливо! Але помітно пригальмувати його можна, і це залежить від способу життя. Факторами, які пришвидшують процес старіння є: куріння, алкоголь і ожиріння. Як позбутися таких шкідливих звичок?

Детальніше

Інфекційний ендокардит - це серцева патологія інфекційного характеру, що супроводжується розвитком запального процесу в тканинах органу. Ендокардит розвивається в основному на тлі зараження патогенною мікрофлорою внутрішньої оболонки передсердь і шлуночків. Також найчастіше захворювання вражає клапанний апарат.

Детальніше

  • 1
  • 2

Статті та новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4