Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Володимир із села Світязь на Волині – наш унікальний пацієнт. Його унікальність - у надзвичайній мотивації та жазі до життя. Він народився із вродженою вадою серця, яка потребувала операції в дитинстві. Та з трирічного віку лікарі постійно відмовляли хлопцеві.

На відео можна побачити, як виглядає дегенеративний кальциноз аортального клапана. Клапан прослужив людині понад 80 років. З часом він захворів і через це на його стулках почав відкладатися кальцій.

У Клініці хірургії серця та судин у Стрию, вперше провели нерутинну операцію. Пацієнту клініки Симбіотика із хворим серцем імплантували кардіовертер – дефібрилятор. Це комп'ютеризований прилад, який відстежує та знімає напади життєво загрозливих аритмій, які призводять до розвитку раптової серцевої смерті. Його завдання контролювати ритм серця та зняти напад при виникненні загрози його зупинки. Операцію у Клініці хірургії серця та судин Симбіотика провів лікар-кардіохірург клініки, кандидат медичних наук Олексій Мишаківський, який є одним з небагатьох в Україні кардіохірургів, які володіють навичками проведення таких операцій.

 
Клініка хірургії серця і судин провела першу зустріч сімейних лікарів в рамках SymbiotykaCardioHub. Ідея зібрання лікарів первинної ланки виникла після дослідження Симбіотикою стану справ з лікуванням хвороб серця у Львівській області у зв’язку з пандемією.

Як пандемія коронавірусу вплинула на людей із хворим серцем? Пацієнти із хворобами серця не звертаються вчасно до лікарів, через природній страх заразитися у лікарні. Це призводить до того, що хвороби прогресують і пацієнти стають більш важчими та складнішими у лікуванні.

Небезпечно, що під час пандемії COVID19 будь-який епізод підвищеної температури тіла відразу асоціюється із можливим зараженням вірусом. Люди та медики, які об’єктивно налякані масштабами розповсюдження коронавірусу «забувають», що є величезна кількість патологій, які супроводжуються підвищенням температури і є катастрофічно загрозливими для життя.

Не відкладайте на потім візит до кардіолога. Це може негативно вплинути не тільки на якість, а й тривалість життя. Планові огляди стану серцево-судинної системи у Симбіотиці, з використанням найсучаснішого медичного обладнання дають можливість вчасно виявити захворювання і попередити розвиток його ускладнень. У такому випадку можна або зовсім уникнути операції, або провести її вчасно з мінімальною травмою, використовуючи мініінвазивні технології.

Людина, яка виписується з Клініки хірургії серця та судин Symbiotyka medical group., бачить лише невеликий шов після операції, за яким -- титанічна праця дуже багатьох людей: як медиків різних спеціальностей, яких очолює кардіохірург Тарас Рудик, так і немедичного персоналу. Навколо одного пацієнта в клініці задіяно близько сімнадцяти людей.

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua