Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

 

В Клініці хірургії серця і судин встановлено правила безпеки, які дозволяють нам продовжувати лікувати та оперувати пацієнтів вчасно і планово.
🔹Якщо пацієнт приходить на діагностику, то він має пройти експрес-тест на вірус. Тестами забезпечує клініка. Це коштує 200 грн.
🔹Лікарі дотримуються режиму посиленого захисту.
🔹Якщо пацієнт потребує стаціонарного лікування чи операції, то він повинен отримати результати ПЛР-тесту. Його проводять за межами клініки. ‼️ Якщо необхідність інтенсивної терапії встановлюється під час обстеження в нашій клініці, ми можемо самостійно відібрати матеріал і передати його в приватну лабораторію.
Інший варіант: пацієнт здає аналіз у приватній лабораторії на свій вибір, або у Львівській інфекційній лікарні.
‼️ВАЖЛИВО‼️ У всіх випадках, пацієнт має самоізолюватися вдома до отримання результату ПЛР.
🔹Отримавши підтвердження від'ємного результату ПЛР-тесту, пацієнт, дотримуючись заходів безпеки, уникаючи ризикованих контактів, має прибути у клініку. Весь ч‼️УВАГА‼️  В Клініці хірургії серця і судин встановлено правила безпеки,ас самоізоляції пацієнт щоденно перебуває під дистанційним наглядом нашого кардіолога.

Ми вдячні тим пацієнтам, які самостійно приймають рішення про проведення ПЛР-тесту перед відвіданням нашої клініки. Такі грамотні дії допомагають нам захистити і лікарів, і пацієнтів, а також — швидко і результативно провести лікувальні заходи.

Ви завжди можете отримати консультацію онлайн, ☎️ +38067 8883000

Здати ПЛР-тест у Львові можна, зокрема, в лабораторіях Медіс, Ескулаб.

 

 

Захворювання серцево-судинної системи можуть спровокувати не тільки різке погіршення самопочуття, а й смерть хворого. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно фіксуються більш 17,5 мільйона смертей, пов'язаних з патологіями головного «мотора» людського організму. Це страшні цифри, які мають тенденцію до збільшення.

Гіпертонією прийнято називати хворобу, що характеризується стійким підвищенням артеріального тиску. Від подібного захворювання страждають мільйони людей на Землі. Найчастіше патологічний стан діагностується у вікових пацієнтів, але в останні роки з'явилася тенденція до «омолодження» хвороби.

 

Сьогодні всім відомо, що найвищий показник смертності припадає саме на серцево-судинні захворювання, серед яких і інфаркт міокарда. Але не так багато здорових людей знають, що призводить до цієї хвороби, а особливо, якими можуть бути наслідки.

 

Ми зібрали декілька простих, але корисних порад від Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я. Вони допомагають зберігати сили, здоров'я та вести активний спосіб життя якомога довше - і враховують всі особливості способу життя та здоров’я людей у поважному віці (після 65 років).

 

Упродовж року, як свідчить медична статистика, в Україні стається 50 тис. інфарктів і понад 100 тис. інсультів. Такі цифри оприлюднив керівник «Інституту серця МОЗ України», професор Борис Тодуров.

 

Заняття фітнесом не тільки відточує вашу фігуру, але і зміцнює здоров'я серця. Правильне навантаження на серце тренує його, перешкоджаючи старінню. А ось неправильні навантаження при тренуванні можуть призвести до порушення роботи серцево-судинної системи. То ж як тренуватися, щоб не нашкодити своєму серцю?

 

Протягом останніх років гіпертонія стала поширеною хворобою не лише в Україні, але й у всьому світі. Ця хвороба характеризується стабільно високим тиском (понад 140/90 міліметрів ртутного стовпа), що призводить до частих головних болів, запаморочення, підвищеною втомлюваністю і ще багатьох симптомів, які ми звикли приписувати шаленому ритму життя та екологію.

У поважному віці кожна людина починає відчувати процес старіння і замислюється, як зупинити його. Старіння - це природний процес, який зупинити неможливо! Але помітно пригальмувати його можна, і це залежить від способу життя. Факторами, які пришвидшують процес старіння є: куріння, алкоголь і ожиріння. Як позбутися таких шкідливих звичок?

Інфекційний ендокардит - це серцева патологія інфекційного характеру, що супроводжується розвитком запального процесу в тканинах органу. Ендокардит розвивається в основному на тлі зараження патогенною мікрофлорою внутрішньої оболонки передсердь і шлуночків. Також найчастіше захворювання вражає клапанний апарат.

  • 1
  • 2

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua