Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Головна цінність - безпека пацієнта і персоналу.

Як пандемія коронавірусу вплинула на людей із хворим серцем? Пацієнти із хворобами серця не звертаються вчасно до лікарів, через природній страх заразитися у лікарні. Це призводить до того, що хвороби прогресують і пацієнти стають більш важчими та складнішими у лікуванні.

Клініка хірургії серця та судин Симбіотика дбає про те, щоб медична послуга була не тільки якісною, а й безпечною. Особливості роботи Симбіотики в умовах пандемії. Для максимальної безпеки пацієнтів Симбіотика використовує два основних правила.

Перше: будь-який новий пацієнт, який потребує нашої допомоги, вважаться потенційно небезпечним поки не матиме від′ємний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Друге: усі пацієнти, які перебувать у нашому стаціонарі постійно, максимально захищені від можливого ймовірного інфікування у клініці ( відповідний режим прибирання, розміщення по-одному пацієнту в палаті, відсутність потреби догляду зі сторони родини, використання персоналом клініки засобів індивідуального захисту і , найголовніше, застосовування новітніх кардіохірургічних мініінвазивних технологій).

Ви можете бути впевнені, що перебування і лікування в Клініці хірургії серця та судин Симбіотика є для вас безпечним!

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua