Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Спільні консультації наших кардіологів з кардіохірургом

З червня 2018 року у нас по понеділках та суботах проводяться спільні консультації наших кардіологів з кардіохірургом Рудиком Тарасом Богдановичем. Прийом за попереднім записом.
Лікар–кардіохірург Рудик Т. Б. – один з лідерів мініінвазивної кардіохірургії у Західному регіоні України.

У 2004 році закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. У 2004-2006 роках проходив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» на базі кафедри хірургії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.
У 2006 році пройшов спеціалізацію з хірургії серця та магістральних судин у НМАПО імені Шупика, м. Київ.
З 2006 року працює лікарем-серцево-судинним хірургом у Львівській обласній клінічній лікарні.
У 2006 та 2007 рр. проходив стажування по хірургії серця та магістральних судин у шпиталі імені Яна Павла ІІ (м. Краків, Польща).
У 2007 – 2008 рр. – один із лідерів трансформаційного проекту Львівської обласної клінічної лікарні в Університетську клініку спільно із представниками офісу трансформації RUSH Medical University (м. Чикаго, США).
У 2009-2010 рр навчався в Маастрихтському університеті (Нідерланди), Faculty of Health, Medicine and Life Sciences та Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, Україна) Sсhool of Public Health. Отримав спеціальність: магістр управління в системі охорони здоров’я.
Впродовж 2011-2012 рр. стажувався на робочому місці у Державній установі «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії» (м. Київ, Україна).
З вересня 2013 р. обіймає посаду асистента кафедри Хірургії №2 Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.
Із 2014 року – дійсний член Європейської асоціації кардіохірургів.
Впродовж 2016 та 2017 рр. стажувався у клініках мережі PAKS (Польсько – американські клініки серця ), де вивчав мініінвазивні методики у серцевій хірургії під керівництвом доктора Вітольда Гербера.
За плечима лікаря Рудика Т. Б. понад тисяча кардіохірургічних операцій в тому числі і на працюючому серці та операції з використанням мініінвазивних методик.

Статті та новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4