Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Лікує не час. Лікують лікарі. Вчасне звернення - легке одужання.

Не відкладайте на потім візит до кардіолога. Це може негативно вплинути не тільки на якість, а й тривалість життя. Планові огляди стану серцево-судинної системи у Симбіотиці, з використанням найсучаснішого медичного обладнання дають можливість вчасно виявити захворювання і попередити розвиток його ускладнень. У такому випадку можна або зовсім уникнути операції, або провести її вчасно з мінімальною травмою, використовуючи мініінвазивні технології.

Які переваги мініінвазивної кардіохірургії у Клініці хірургії серця та судин Симбіотика?

Переваги мініінвазивної кардіохірургії полягають у значно меншій травмі під час операції, а значить – коротшому часу перебування у стаціонарі та набагато швидшому відновленню та поверненню до повноцінного життя. Ну і, звичайно, косметичний ефект, що важливо не тільки для молодих, а і для усіх тих хто цінує красоту свого тіла. З іншого боку це може бути єдиним можливим шляхом допомоги пацієнтам у поважному віці. Саме через мінімальну травму. Складна економічна ситуація, що є наслідком пандемії, призвела до того, що людина просто не може покинути свій на довго бізнес без нагляду. Тому швидка реабілітація після мініінвазивних операцій на серці набуває особливої актуальності. Важливим є те, що хворі, які перебувають у нашій клініці, не потребують стороннього нагляду родини. Це дає можливість родичам пацієнтів зберегти повсякденний ритм життя, як сімейний, так і професійний.

Які мініінвазивні операції на серці виконують у Клініці хірургії серця та судин Симбіотика?

З використанням мініінвазивних технологій (без розрізу грудної клітки) ми виконуємо операції коронарного шунтування (під час більшості таких втручань ми не зупиняємо серце), корекцію клапанних вад (протезування або пластики), деякі вроджені вади серця чи доброякісні пухлини.

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua