Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Увага! У клініці Симбіотика встановлено правила посиленої безпеки

 

В Клініці хірургії серця і судин встановлено правила безпеки, які дозволяють нам продовжувати лікувати та оперувати пацієнтів вчасно і планово.
🔹Якщо пацієнт приходить на діагностику, то він має пройти експрес-тест на вірус. Тестами забезпечує клініка. Це коштує 200 грн.
🔹Лікарі дотримуються режиму посиленого захисту.
🔹Якщо пацієнт потребує стаціонарного лікування чи операції, то він повинен отримати результати ПЛР-тесту. Його проводять за межами клініки. ‼️ Якщо необхідність інтенсивної терапії встановлюється під час обстеження в нашій клініці, ми можемо самостійно відібрати матеріал і передати його в приватну лабораторію.
Інший варіант: пацієнт здає аналіз у приватній лабораторії на свій вибір, або у Львівській інфекційній лікарні.
‼️ВАЖЛИВО‼️ У всіх випадках, пацієнт має самоізолюватися вдома до отримання результату ПЛР.
🔹Отримавши підтвердження від'ємного результату ПЛР-тесту, пацієнт, дотримуючись заходів безпеки, уникаючи ризикованих контактів, має прибути у клініку. Весь ч‼️УВАГА‼️  В Клініці хірургії серця і судин встановлено правила безпеки,ас самоізоляції пацієнт щоденно перебуває під дистанційним наглядом нашого кардіолога.

Ми вдячні тим пацієнтам, які самостійно приймають рішення про проведення ПЛР-тесту перед відвіданням нашої клініки. Такі грамотні дії допомагають нам захистити і лікарів, і пацієнтів, а також — швидко і результативно провести лікувальні заходи.

Ви завжди можете отримати консультацію онлайн, ☎️ +38067 8883000

Здати ПЛР-тест у Львові можна, зокрема, в лабораторіях Медіс, Ескулаб.

 

 

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua