Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Відгуки  

+1 # Роман Грега 11.09.2020, 10:57
Хочу висловити велику повагу лікарям, і сказати величезне дякую кардіохірургу Тарасу Рудику, за здорове серце моєї мами. Дякую!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ольга Грибович 11.09.2020, 10:52
Безмежно вдячна команді Taras Rudyk за те, що кожен день чую голос мами... Тішусь з того,що команда професійних кардіохірургів нарешті працює та приймає пацієнтів в умовах, нічим не гірших, ніж в європейських клініках.
Успіху,розвитку та вдячних пацієнтів!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ігор Васько 17.08.2020, 18:01
З 17.07. по 29.07. 2020 р. лікувався в клініці Symbiotica — заміна аортального клапана .
Приміщення клініки, найсучасніше лікувальне обладнання, організація роботи європейського рівня. А головне — дуже висока кваліфікація і відповідальне відношення до роботи усього медичного персоналу.
Дуже вдячний кардіохірургам Тимочко Михайлу, Лозинському Андрію, кардіологам Кіт Галині і Кошлань-Василишин Наталії, медичним сестрам Марії, Оксані, Ірі та іншим.
Особливе спасибі кардіохірургу Тарасу Рудику. Це лікар із золотими руками і великою душею.
Тим, у кого, не дай Боже, виникнуть проблеми із серцем рекомендую саме клініку Symbiotyka у Стрию.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # пан Василь зі Стрия 12.08.2020, 09:27
Дякую лікарям клініки Симбіотика, що врятували мені життя, моїм дочкам - тата, а внукам - дідуся.
Рекомендую всім. Навіть не думайте. Тут лікарі від Бога. Тарас Рудик кардіохірург найвищого класу. Ціни, як добре порахувати, навіть менші за державні. Не ходите по аптеках, родина не мучиться коло Вас. Телевізор, інтернет, і дуже добре годують. Я такого не бачив навіть закордоном за великі гроші.
Але головне, що я тепер впевнений за своє життя. Дякую щиросердечно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Ольга Стригун 04.06.2020, 13:03
У цій клініці насамперед безпечно, бо тут справді найкращі лікарі і найчуйніший медперсонал. Все продумано і все чесно. Дякувати Богу, під час обстеження, виявилося, що я повністю здорова, але якби навіть щось трапилося, то тільки сюди.
Концепція все включено разом з медикаментами, харчуванням і доглядом - це дуже сучасно і зручно, особливо, коли родичі далеко, чи працюють. Для стаціонарного лікування теж зручно, що саме у Стрию, серед гарної природи, чистого повітря, але одночасно у сучасному місті.
І ціни теж нормальні. Батька лікувала в державній клініці, то обійшлося дорожче, ще й довелося взяти за власний рахунок, щоб його в лікарні пильнувати. А незароблені гроші - потрачені гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати відгук


Захисний код
Оновити

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua