Записатись до лікаря
Залишилося 1000 символів
Записатись до лікаря

Пластика, протезування клапанів серця

Мініінвазивні кардіохірургічні технології, які ми використовуємо під час операцій на серці, дають можливість принести пацієнтам найбільшу користь із найменшою травмою. Ми виконуємо як класично, так і мініінвазивно, залежно від стану пацієнта, операції з пластики і протезування мітральних клапанів серця, а також операції з протезування аортального клапана.

У хворих з патологією мітрального клапана ми, відповідно до світових стандартів доказової медицини, надаємо перевагу пластиці мітрального клапана, а не протезуванню. Простішими словами - ми більше ремонтуємо мітральні клапани, ніж замінюємо. Покази до ефективної пластики ми визначаємо під час передопераційного додаткового обстеження на унікальному найсучаснішому обладнанні, котре дає можливість побачити 4D-зображення усіх структур серця до найдрібніших анатомічних особливостей.

Контроль перебігу операції та оцінка виконання пластики клапана відбувається шляхом трансезофагального ультразвукового обстеження безпосередньо під час операції.

У випадках протезування аортального клапана ми надаємо перевагу ощадливому малотравматичному частковому, так званому J-розрізу , коли цілісність грудної клітки не порушується повністю.

Новини

  • 1

Copyright © 2018. Symbiotyka cardio. Сайт створено в pbb.lviv.ua